Categorieën: Nieuws

Krapte op woningmarkt in stad Groningen het hoogst van Nederland

In de stad Groningen en directe omgeving is de krapte op de woningmarkt het grootst. Dat blijkt uit de laatste cijfers van de Nederlandse Vereniging van Makelaars (NVM).

Daarmee blijft Groningen op de eerste plaats staan. want al sinds 2018 is de vraag naar woningen het hoogst.

Voor mensen die in Groningen een woning willen kopen tussen de 160 en 260 duizend euro zijn er gemiddeld minder dan twee huizen beschikbaar.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Duurt niet zolang meer Jack. Volgens ingewijden nog dit jaar. Dan komt alles onder water te staan. Begrijpt er ook niets van. Niets geleerd van de vorige crisis. Het is vragen is moeilijkheden, want de krapte is gecreëerd en niet natuurlijk ontstaan. .

  • In Hoogvliet waar ik woon worden overal goede appartementen gesloopt en er komt niets voor in de plaats of voor velen gewoon onbetaalbaar.
    Ik ben al 4x moeten verhuizen in zo`n 20 jaar tijd omdat ze maar appartementen hier blijven slopen.
    Het appartement waar in ik nu zit waar helemaal niets aan mankeert wil men nu ineens ook maar gaan slopen terwijl men mij had beloofd dat dit niet zou gebeuren.
    Helaas kan de woningcorporatie `woonbron` mij nu niet meer herplaatsen omdat er gewoon geen betaalbare appartementen meer zijn want ze zijn allemaal gesloopt.

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

7 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

7 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

11 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

11 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

12 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

12 uur geleden