Categorieën: Nieuws

Auto belandt in sloot bij ongeval op N360; politie neemt bestuurders mee

Bij een ongeval op de N360, tussen de wijk Lewenborg en Garmerwolde, is dinsdagmiddag een personenauto in een sloot beland. Volgens RTV Noord zijn beide bestuurders meegenomen naar het politiebureau, omdat er mogelijk sprake zou zijn van opzet.

Wonderwel raakte geen van de betrokken bestuurders ernstig gewond. Het toegesnelde ambulancepersoneel heeft de bestuurster van de auto die in de sloot belandde wel even nagekeken.

Een getuige van het ongeval zou melding hebben gemaakt van de ‘mogelijke opzet’ van het ongeval. Nadat de politie hiervoor aanwijzingen vond, zijn beide bestuurders meegenomen om een verklaring af te leggen.

Foto: Martin Nuver (112 Groningen)

Tom Veenstra

Recente berichten

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

14 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

23 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

2 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

3 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

3 uur geleden