Twee portretten van Arjen Robben en Jason Dourisseau zijn woensdag in sportcentrum Europapark onthuld.
De kunstwerken zijn een geschenk van het Noorderpoort aan de gemeente Groningen. Het Noorderpoort wil op deze manier laten zien dat het erg blij is met de samenwerking met de gemeente. Het sportcentrum, dat inmiddels een jaar in gebruik is, is een mooi voorbeeld van deze samenwerking.
Wethouder Paul de Rook was er bij om de doeken in ontvangst te nemen. De wethouder is erg blij met de kunstwerken, hij noemt het een mooie toevoeging aan een mooi gebouw dat is ontstaan uit een prettige samenwerking.
De portretten zijn gemaakt door kunstenaarsduo ZKUMM, bestaande uit Oscar Venema en Sandra de Groot uit Groningen. De twee zijn erg blij dat hun werk in de smaak valt bij het Noorderpoort en de Gemeente.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…