Bron foto: Elin Stil
Aanstaande zaterdag zendt Haren FM voor het laatst uit. Luisteraars zijn tussen 09.00 uur en 18.00 welkom in het Gorechthuis in Haren om de laatste uitzending mee te maken.
Het laatste uur van de omroep zal een bijzonder uur zijn. In een gesprek met Auke van Hal blikken de oprichters van de omroep, Ernst Krol en Willem Prins, terug op de afgelopen tien jaar. Ook oud-burgemeester Mark Boumans schuift aan. Boumans opende de omroep in 2009 en had als enige burgemeester in Nederland een eigen radioprogramma op de zender.
Vanaf volgend jaar verhuist de lokale omroep met de gemeentelijke herindeling mee naar OOG. Een aantal bekende stemmen van Haren FM verhuist mee. Zo zullen Heleanne Prins en Kevin van der Laan een nieuw programma starten op OOG Radio, specifiek voor Haren.
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…