Categorieën: Nieuws

Open Huis bij Haren FM ter ere van laatste uitzending

Aanstaande zaterdag zendt Haren FM voor het laatst uit. Luisteraars zijn tussen 09.00 uur en 18.00 welkom in het Gorechthuis in Haren om de laatste uitzending mee te maken.

Het laatste uur van de omroep zal een bijzonder uur zijn. In een gesprek met Auke van Hal blikken de oprichters van de omroep, Ernst Krol en Willem Prins, terug op de afgelopen tien jaar. Ook oud-burgemeester Mark Boumans schuift aan. Boumans opende de omroep in 2009 en had als enige burgemeester in Nederland een eigen radioprogramma op de zender.

Vanaf volgend jaar verhuist de lokale omroep met de gemeentelijke herindeling mee naar OOG. Een aantal bekende stemmen van Haren FM verhuist mee. Zo zullen Heleanne Prins en Kevin van der Laan een nieuw programma starten op OOG Radio, specifiek voor Haren.

Tom Veenstra

Recente berichten

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

32 minuten geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

42 minuten geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

2 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

3 uur geleden

Catherine Sorgdrager nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg

Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…

4 uur geleden

Weg tussen Stad en Winsum dicht door ongeluk

De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…

4 uur geleden