Foto: Andor Heij. VV Groningen - HZVV
VV Groningen hield in de eerste klasse E op zaterdag vanmiddag thuis koploper HZVV op een 2-2 gelijkspel. VVG zakte naar de zesde plaats.
Het was een knap punt te noemen voor VVG, want de ploeg miste acht spelers, waaronder de hele voorhoede. Maar misschien had er meer voor VVG ingezeten.
Twee scherpe counters werden door Jasper Ludema en Martin Kamstra voor de pauze afgerond: 2-0. HZVV voerde na rust de druk op en kwam via Yoran Popovic en Fabian Stevens op 2-2.
Aanvaller Tim van der Molen die voor de gelegenheid als linksback acteerde kon leven met het gelijke spel: “We hadden misschien meer verdiend, maar ik ben tevreden met het punt. Zeker als je met zo’n selectie tegen de koploper speelt. We hebben het met z’n allen super gedaan”.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…