Categorieën: Sport

Donar komt tekort tegen Fribourg Olympic

Donar heeft de eerste wedstrijd van de tweede voorronde van de FIBA Champions League verloren. In MartiniPlaza werd het dinsdagavond tegen het Zwitserse Fribourg Olympic 67-72.

De thuisploeg, zonder de met griep afwezige Grant Sitton, kende een slechte start en stond halverwege het eerste kwart met 4-14 achter. Vooral de afstandsschoten vielen niet. Aan het eind van het kwart was het verschil nog 5 punten: 11-16. Eerst liepen de gasten verder uit, tot 13-21, maar daarna begon het beter te lopen bij Donar. De Groningers kwamen steeds dichterbij en zo’n 3 minuten voor rust stond de ploeg van coach Erik Braal zelfs even voor: 29-28. Bij rust was de stand 32-33.

In het derde kwart liepen de Zwitsers weer uit tot 10 punten (38-48), waarna Donar het verschil weer verkleinde tot 5 punten aan het eind van het kwart: 49-54. In het laatste probeerde Donar nog de wedstrijd te winnen, maar het verschil van 5 punten bleef na 40 minuten intact.

Topscorer bij Donar was Arvin Slagter met 15 punten. Bij Fribourg Olympic was Babacar Toure topscorer met 22 punten.

Komende vrijdag is in Fribourg de returnwedstrijd. Donar moet dan met minimaal 6 punten verschil winnen om door te gaan in de voorrondes van de Champions League.

redactie

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

18 minuten geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

52 minuten geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

2 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

3 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

3 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

5 uur geleden