Categorieën: Nieuws

Eurosonic Noorderslag krijgt opvolger voor EBBA

Music Moves Europe Talent Awards is de nieuwe naam van de prijs van de Europese Unie voor populaire en hedendaagse muziek. De prijs wordt uitgereikt aan artiesten die het Europese geluid van het heden en de toekomst presenteren.

Het doel is het ondersteunen van nieuw muzikaal talent bij hun internationale carrière. Genomineerden voor de prijs worden geselecteerd aan de hand van  hun positie in de European Border Breakers Charts en hun resultaten binnen het European Talent Exchange Programme. De genomineerden worden in september gepresenteerd op het Reeperbahn Festival in Hamburg. De winnaars daarvan worden uitgenodigd om op woensdag 16 januari 2019 te spelen op het ESNS.

De Music Moves Europe Talents Awards wordt mogelijk gemaakt door de Europese Commissie, de Gemeente Groningen, Provincie Groningen en het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.

Ecco van Oosterhout

Bekijk reacties

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

9 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden