Music Moves Europe Talent Awards is de nieuwe naam van de prijs van de Europese Unie voor populaire en hedendaagse muziek. De prijs wordt uitgereikt aan artiesten die het Europese geluid van het heden en de toekomst presenteren.
Het doel is het ondersteunen van nieuw muzikaal talent bij hun internationale carrière. Genomineerden voor de prijs worden geselecteerd aan de hand van hun positie in de European Border Breakers Charts en hun resultaten binnen het European Talent Exchange Programme. De genomineerden worden in september gepresenteerd op het Reeperbahn Festival in Hamburg. De winnaars daarvan worden uitgenodigd om op woensdag 16 januari 2019 te spelen op het ESNS.
De Music Moves Europe Talents Awards wordt mogelijk gemaakt door de Europese Commissie, de Gemeente Groningen, Provincie Groningen en het Ministerie van Onderwijs, Cultuur en Wetenschap.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Bekijk reacties
MMETA ipv van EBBA want breaking borders mag niet meer van de nationalisten.