Categorieƫn: Nieuws

NovaTrade krijgt subsidie voor robot

Het bedrijf NovaTrade uit de stad krijgt een subsidie van 32 duizend euro van de provincie Groningen, voor de aanschaf van een robot.

De onderneming produceert horren en raamdecoratie en heeft elf medewerkers. NovaTrade gaat als eerste bedrijf in het land investeren in een gaasmontage robot. Het inrollen van het gaas gebeurt nu nog handmatig en dat zorgt voor een hoge fysieke belasting voor de medewerkers.

Dankzij de robot kan NovaTrade doorgroeien, meer personeel aannemen en nieuwe producten op de markt brengen. Bovendien is het minder belastend voor het milieu.

Gert van Akkeren

Recente berichten

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

33 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

2 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…

2 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden

PostcodeStraatprijs valt aan Boerhaavelaan, 25.000 euro en auto voor winnaars

Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…

4 uur geleden