Categorieën: Nieuws

“Schadeprotocol zo goed als rond”

Minister Wiebes van Economische Zaken zegt dat het schadeprotocol rond de aardbevingen zo goed als rond is. Dat meldt de NOS.

Dit weekeinde zouden de laatste hobbels genomen moeten worden. Ook is er nog overleg met de regionale bestuurders in het aardbevingsgebied.

Als de afspraken gemaakt zijn kan er een organisatie neergezet worden waar de schadeclaims bij ingediend kunnen worden.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Geachte regering,
    Ik ben heel erg benieuwd naar het schadeprotocol.
    Mooi.
    Maar veel kwetsbare kleine woningen hebben niets aan het schadeprotocol.
    Zij moeten namelijk massaal tegen de vlakte: omdat zij NOOIT voldoen aan het Bouwbesluit, de Eurocode 8 en de bevingnorm NPR 9998.
    Ik ben daarom heel erg benieuwd WANNEER - de nu nog niet wettelijke bevingnorm NPR 9998 - voor ALLE woningen in het wettelijke bouwbesluit wordt opgenomen !!!!!
    Alleen dan krijgen ALLE Groningers - voor hun huizen - de wettelijke rechten terug die alle Medelanders hebben.
    Kortom: Ik ben heel erg benieuwd naar ALLE toekomstige gevolgen van de bevingnorm NPR 9998 voor halfssteens Schipperswoningen.
    Uit mijn onderzoek blijkt dat het Provinciebestuur BEWUST heeft nagelaten dit type woningen NIET (!!!!) te laten onderzoeken door bureau van Rossum.
    In het van Rossum onderzoek - 260 pagina's over de technische impact van de NPR 9998 voor diverse type woningen- komen de Schipperswoningen NIET voor.
    Gaan de authentieke Schipperswoningen - in Stad en Ommeland - MASSAAL tegen de vlakte?
    En wat is dan de enorme zak met geld die AL deze bewoners krijgen voor nieuwbouw op dezelfde plek ....
    Mevrouw Kiki

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

2 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

2 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

3 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

3 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

4 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

5 uur geleden