Categorieën: Sport

Veel animo voor Open NK Judo Martiniplaza

De zesde editie van het Open Nederlands Kampioenschap Judo dat dit weekend gehouden werd in Martiniplaza is een groot succes geworden. Tientallen judoka’s kwamen naar het evenementencentrum om te strijden om de prijzen.

Het is de eerste keer dat het Open NK in de Martinistad gehouden wordt. Voorgaande edities vonden plaats in Nieuwe Pekela en Hoogezand. “Door de jaren heen zijn we iedere editie groter geworden dat we naar een grotere locatie moesten”, vertelt organisator Wouter Meijer van de gelijknamige judoschool uit Nieuwe Pekela. In de zaal van Martiniplaza liggen vijf matten waar zaterdag de jeugd onder de twaalf jaar om de prijzen strijdt, zondag is het de beurt aan de oudere deelnemers. “Het is geweldig om te zien dat er zo’n hoog niveau behaald wordt.”

Uiteindelijk gingen de belangrijkste prijzen dit weekend naar het team uit België. Zowel in het klassement onder de achttien alsook de vijftien jaar gingen zij er met de hoofdprijs vandoor. Volgend jaar wordt er opnieuw een Open NK gehouden. Strijdtoneel zal dan opnieuw Martiniplaza zijn.

Foto: Raymond Bos – groningsnieuws.nl
Sebastiaan Scheffer

Bekijk reacties

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

9 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden