Categorieën: Nieuws

Subsidie voor EM2 en Stichting Perspectief

Gedeputeerde Staten verlenen een eenmalige subsidie van € 75.000,- aan Cultuurcentrum EM2. Het geld is bestemd voor een nieuwe cultuurpodium en evenementenzaal op het voormalige Suikerunieterrein. Er kunnen 800 mensen in de zaal.

De Stichting Perspectief Groningen 2025 krijgt een subsidie van maximaal 100 duizend euro. Deze stichting wil een beweging op gang brengen door samen met alle Groningers de regionale economie en samenleving structureel te versterken.

De Dutch blockchain hackathon krijgt een subsidie van 100 duizend euro voor een innovatieprogramma. Dit programma heeft als doel om de meest kansrijke toepassingen van blockchain technologie in Noord-Nederland verder te ontwikkelen. Blockchain is een database die een lijst bijhoudt van data-items die gehard zijn tegen manipulatie en vervalsing

Gert van Akkeren

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

19 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

1 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden