Categorieën: Nieuws

Politie ontruimt woningen na explosie en vondst gevaarlijke stoffen (update)

De politie heeft vanmorgen enkele huizen en woonboten ontruimd aan de Voor Het Voormalig  Klein Poortje in de stad na de vondst van een gevaarlijke stof.

Het gaat om vijf woningen met daarin 21 bewoners. Aan de politie werd vannacht rond één uur gemeld dat er aan de Oude Roodehaansterweg in het zuidoosten van de stad een explosie was geweest. De politie heeft de verdachte van dat incident opgepakt. Bij huiszoeking in de woning van de verdachte aan Voor ’t Voormalig Klein Poortje trof de politie een gevaarlijke stof aan.

Er werd  daarom onderzoek gedaan door de explosievenopruimingsdienst. De EOD vond wel bepaalde stoffen, maar die vormen geen directe bedreiging voor de omgeving. De politie heeft het onderzoek overgenomen. Als dat is afgerond mogen de omwonenden weer naar huis.

Ecco van Oosterhout

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

3 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

3 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

4 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

4 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

4 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

6 uur geleden