Op de Zernike Campus wordt komende maandag Startup City feestelijk gelanceerd. Startup City wordt een nieuwe faciliteit voor innovatieve startups en scale ups van de Hanzehogeschool en RUG.
Cube050 en het Marian van Os Centrum voor Ondernemerschap krijgen als eerste een plek in deze omgeving, waar studenten, ondernemers en onderzoekers samenwerken. Cube050 biedt elf kantoorruimtes, twee communityruimtes en een multifunctionele ruimte waar ze werkplekken kunnen huren en kunnen samenwerken.
Het Marian van Os Centrum voor Ondernemerschap van de Hanzehogeschool richt zich op praktijkgericht onderzoek en ondernemerschap in het onderwijs. De onderzoeksthema’s sluiten aan bij uitdagingen waar de regio mee te maken heeft: een krachtig mkb, digitalisering en internationalisering.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…