De Rijksdienst voor Ondernemend Nederland is enthousiast over het verwarmingssysteem van het woon- en werkcomplex De Biotoop. Op haar website presenteert men dit project van Carex.
In het Groningse Haren gaan gebruikers van het Biotoopgebouw volop voor biomassa. CareX zocht een manier om de stookkosten van het enorme gebouw te verlagen. Het liefst milieuvriendelijk.
Er worden houtsnippers van Nederlandse bomen gebruikt die op een natuurlijke manier zijn gedroogd. Elke week moeten de bunkers gevuld worden. Een dag niet draaien betekent al gauw duizend euro aan aardgaskosten.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Bekijk reacties
Heel mooi natuurlijk, maar hebben jullie de Zembla documentaire gezien van 22-3 dat houtsnippers meestal niet zo milieuvriendelijk zijn als wordt beweerd? Ook niet die uit nederlandse bossen?