Foto: Erick Bakker
Vluchtelingen die tijdelijk wonen in de noodopvang aan de van Swietenlaan in de wijk Corpus den Hoorn krijgen ’s avonds voetbaltraining op het veld van Groen-Geel. De animo is een week na de start groot.
In de aanloop naar de trainingen voor zowel mannen als vrouwen zijn door de club sportkleding en voetbalschoenen ingezameld. Hier is massaal gehoor aan gegeven.
De vluchtelingen trainen elke doordeweekse avond mee met de dames- en herenteams van Groen-Geel. De begeleiding wordt gedaan door iemand van het desbetreffende team.
Overigens werkt Groen-Geel samen met voetbalclub GRC. Deze club geeft elke woensdag training aan vluchtelingenkinderen op een veld vlakbij de noodopvang.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Geweldig initiatief. Ik wil deze mensen graag helpen met inburgeren door het geven van Nederlands.