Categorieën: Wijken

‘Street art’ in de Kleine Kruisstraat

Is het kunst of gewoon een grap van studenten? Het wegdek van de Kleine Kruisstraat is in ieder geval sinds kort versierd met zo’n honderd kroonkurken. Onbekende onverlaten hebben geprofiteerd van het feit dat er een nieuwe laag asfalt lag, dat zacht genoeg was om bierdopjes in te drukken.

De kroonkurken en een enkel blikje zijn in een lange lijn tussen beide weghelften geplaatst, waardoor het lijkt alsof het een wegafscheiding is.

Mensen die meer van de kroonkurken weten, kunnen zich melden bij de redactie van OOG radio & televisie.

foto: Joris van Tweel
Jurjen de Jager

Bekijk reacties

  • Street art? Vandalisme zal men bedoelen, je zult maar met je fiets onderuit gaan door die ongein.

  • Als ik het goed zie dan zitten de dopjes midden op de weg. Dus daar hoor je niet te fietsen Pieter.
    Ik vind het er leuk uit zien.

    • Ik ben benieuwd wat voor soort mensen dit doen, nog even gaan ze straat beschilderen , fleurt er wel van op.

  • Leuk bedacht. Het is volgens mij voor fietsers pas een probleem als het profiel van de banden versleten is. Een goed bandenprofiel moet zonder problemen gemakkelijk over de dopjes kunnen fietsen, ze staan ver genoeg uit elkaar. Als de dopjes nu andersom in het wegdek gedrukt waren, met de scherpe randjes naar boven, dan was er wel een probleem.

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

9 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

12 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

13 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

13 uur geleden