Categorieën: Wijken

Fietsbrug bij Zernike gesloten door defect

Het Blauwbrugje over het Reitdiep bij Zernike is sinds vorige week defect en is daarom afgesloten voor het verkeer. Volgens de gemeente is er een lager kapot.

Het onderdeel moest besteld worden en daarom kan de brug niet direct hersteld worden. Naar verwachting is de brug aan het einde van de week gerepareerd.

De brug werd in februari vorig jaar geopend en ligt naast de Plataanbrug. De oversteek is alleen bedoeld voor fietsers en wandelaars.

Andor Heij

Bekijk reacties

  • Daar heeft de gemeente geen geld meer voor Marc. ( Zou jij als gemeentelijk voorlichter toch moeten weten..)

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

2 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

2 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

3 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

4 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

4 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

6 uur geleden