Categorieën: 112

Man zonder rijbewijs geeft valse naam op

Een 21-jarige automobilist uit Leeuwarden kreeg zaterdagmorgen twee bekeuringen: eentje voor het rijden zonder rijbewijs en eentje voor het opgeven van een valse naam.

Agenten zagen de man over de Emingaheerd rijden en besloten hem te controleren. Toen de dienders hem naar zijn rijbewijs vroegen, kon hij het papiertje niet laten zien. Vervolgens gaf de man een valse naam op.

De agenten kregen argwaan en namen de Fries mee naar het bureau. Daar bleek het verhaal toch even anders te zijn dan wat hij eerder vertelde, met twee bonnen als resultaat.

Gert van Akkeren

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

5 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

6 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

7 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

8 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

8 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

10 uur geleden