Een bejaarde vrouw is zaterdagmiddag op haar scootmobiel op de vlucht geslagen nadat ze een ongeluk had veroorzaakt. Bij het ongeluk raakte een man gewond.
Het ongeluk gebeurde rond 16.00 uur op de kruising Sportlaan met de Laan Corpus Den Hoorn. Door nog onduidelijke redenen had de bejaarde vrouw een fietser over het hoofd gezien, waardoor deze ten val kwam. De vrouw raakte hierop in paniek en ging er vandoor.
Politiemensen die ter plaatse kwamen zetten op aanwijzing van getuigen de achtervolging in. Ze konden de bejaarde dame aanhouden aan de Van Lenneplaan. Onder escorte is ze weer teruggereden naar de plaats van het ongeluk. Daar zijn haar gegevens genoteerd. De man is met een forse hoofdwond overgebracht naar het ziekenhuis.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…