Jong Oranje heeft dinsdag in Pula met 2-3 gewonnen van Jong Kroatië. Bij Jong Oranje deden drie spelers van FC Groningen mee.
In de eerste helft hielden Virgil van Dijk (foto) en Leandro Bacuna de Groningse eer hoog. Na rust bracht bondscoach Cor Pot acht nieuwe spelers in, onder wie doelman Marco Bizot. De Nederlandse treffers kwamen op naam van Luuk de Jong, Jürgen Locadia en Tonny de Vilhena.
Het betrof een oefeninterland voor het EK voor spelers onder 21 jaar. Dat toernooi vindt in juni in Israël plaats. Duitsland, Rusland en Spanje zijn de tegenstanders in de poule. Voor Jong Oranje zijn ook nog diverse A-internationals inzetbaar, onder wie Strootman, Clasie, Wijnaldum, Blind, Fer, Martins Indi en De Vrij.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…