Categorieën: Nieuws

Huurdersverenigingen luiden de noodklok

Steeds minder mensen willen vrijwillig werken in het bestuur van een vereniging die de belangen van huurders behartigt. Voor huurdersverenigingen gaat dat in de toekomst problemen opleveren.

Door toenemende vergrijzing wordt de gemiddelde leeftijd van vrijwilligers steeds hoger. Vooral bij jongere huurders is volgens bestuurders van huurdersverenigingen geen animo meer om actief deel te nemen.

Volgens interim voorzitter Roelf Mik van huurdersvereniging Patrimonium voor de wijken de Wijert, Corpus den Hoorn en het Stadspark is de toekomst erg onzeker. Mik: “Als er geen nieuwe leden komen haalt de vereniging het volgende decennium niet”.

Erick Bakker

Recente berichten

Thermo Fisher wil opnieuw praten over cao; acties voorlopig gepauzeerd

Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…

16 minuten geleden

Kringloopwinkel GoudGoed blij met nieuwe plek aan Paterswoldseweg: “We hebben veel ruimte”

Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…

20 minuten geleden

Fietser gewond door aanrijding op Osloweg

Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…

1 uur geleden

Forumbibliotheek Selwerd feestelijk heropend

De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…

1 uur geleden

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

2 uur geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

3 uur geleden