De SP bezorgt vrijdag een grote postzak vol brieven met strafport (extra port voor onvoldoende frankering, red.) bij Jacques Wallage. Ze protesteren daarmee tegen de salarisverhogingen en bonussen die Wallage als commissaris van PostNL heeft goedgekeurd. De strafport voor de oud-burgemeester van Groningen bedraagt 4,5 miljoen euro, te voldoen aan de duizenden postbodes die hun baan verliezen.
Het bedrag komt overeen met de de bonus die voormalig topman Bakker van TNT in 2011 ontving. De topmensen van PostNL en TNT hebben vorig jaar naast hun salaris bonussen gekregen tot een bedrag van 12 miljoen euro. Bovendien zijn de vaste salarissen van de topmensen van PostNL dit jaar met tien tot twintig procent verhoogd. Tegelijkertijd vervangt het bedrijf op grote schaal postbodes door flexwererkers die op stukloon werken.
De SP vindt dat de beloning getuigt van het totaal ontbreken van gevoel voor wat er in de samenleving speelt. Ze verbaast zich dat de commissarissen, waaronder de PvdA’ers Wallage en Kok, die absurde verhogingen hebben goedgekeurd.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…
Bekijk reacties
Nou sp daar hoef je echt niet verbaasd over te zijn hoor de heren kok en wallage en tal van andere politici hebben maar 1 doel voor ogen en dat is hun eigen financien en voor een ieder die iets anders zegt zou ik zeggen denk er eerst maar eens goed over na!!