De leerlingen van de Borgmanschool in het centrum van de stad gaan hun eigen schoolplein ontwerpen. Om dat goed te kunnen doen kregen zij maandagochtend speciaal les van architect Kasper Niezen.
Voor het nieuwe schoolplein is 50.000 euro budget beschikbaar gesteld door de stichting Jantje Beton. Het idee om de leerlingen zelf mee te laten beslissen over de invulling van het plein komt van hen.
De kinderen gaan deze week druk tekenen aan hun ontwerpen, en volgende week mogen zij deze presenteren aan het architectenbureau.
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiĆ«le zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…