Categorieën: Nieuws

‘Zondag wisselend bewolkt, komende dagen buien’

Met de regen van de afgelopen dagen leek het al een beetje herfst. Toch lijkt de situatie komende week te verbeteren, waarbij het aan het einde van de werkweek mogelijk zonniger en warmer wordt.

Op zondag is het wisselend bewolkt. In de ochtend kan er nog een bui vallen, daarna wisselen zon en bewolking elkaar af. In de middag blijft het droog. ’s Avonds kan er weer een bui vallen. Bij een zwakke tot matige wind uit westelijke richting wordt het 21 of 22 graden. In de nacht naar maandag is het wisselend bewolkt. De minimumtemperatuur ligt rond de 16 graden.

Op maandag wisselen zon en bewolking elkaar af, waarbij de zon in de ochtend de meeste ruimte krijgt. In de avond is een bui mogelijk. Bij een matige wind uit zuidwestelijke richting wordt het 20 of 21 graden. Op dinsdag staat er een forse westenwind. De zon krijgt wat meer ruimte, maar verspreid over de dag zijn er ook buitjes mogelijk. Dan wordt het 17 of 18 graden.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

9 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden