Foto via Google Maps - Streetview
De Herebrug is vanaf komende zondag (13 juli) twee weken dicht voor al het verkeer vanwege onderhoud. Er komt onder andere een nieuwe slijtlaag op de brug.
Ook wordt tussen 13 en 15 juli het asfalt vernieuwd op een deel van de Herestraat, tussen de Herebrug en het Gedempte Zuiderdiep. Het Hereplein is dan ook afgesloten. De rotonde bij het Hereplein blijft deels open voor bewoners.
Fietsers en voetgangers kunnen gebruikmaken van de H.N. Werkmanbrug of de Oosterbrug. De verkeerslichten bij het Emmaplein staan uit; daar regelen verkeersregelaars het verkeer tussen 06.00 en 22.00 uur.
De Stationsweg blijft door de werkzaamheden twee weken langer dicht voor autoverkeer. Automobilisten kunnen omrijden via de Heresingel, Ubbo Emmiussingel of Ring Zuid. Het verkeer wordt geregeld met gele borden.
De afsluiting duurt tot en met vrijdag 25 juli.
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…