Foto: Gijs Bouman - Beeman Productions
Het belooft zondag opnieuw een tropische dag te worden. Wel zal het een dag met twee gezichten zijn, want in de middag krijgen we te maken met afkoeling.
Na een warme nacht begint zondag de dag zonnig. Bij een zwakke wind uit zuidelijke richting, later draaiend naar het zuidwesten, worden rond het middaguur tropische waarden bereikt van zo’n 31 graden. In de loop van de ochtend of in de middag steekt een stevige wind op. Het is dan al niet meer stralend zonnig. Gedurende de middag stroomt koelere lucht binnen, waarbij lokaal ook een bui kan vallen. Rond 20.00 uur is het dan nog 23 graden.
Maandag tapt uit een heel ander vaatje. Er is veel bewolking, er is kans op een bui en het wordt 18 of 19 graden. Het waait stevig uit het westen, windkracht 4 tot 5. Ook dinsdag lijkt grotendeels bewolkt te verlopen, waarbij in de middaguren buien kunnen vallen. De maximumtemperatuur ligt dan rond de 19 of 20 graden.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…