Het UMCG neemt afscheid van de bekende kikker in het logo. Het nieuwe beeldmerk bestaat uit de naam ‘UMCG’ gevolgd door een driedubbele punt.
Volgens het ziekenhuis staat dit teken voor een open en vernieuwende houding. Het moet laten zien dat het werk van het UMCG altijd doorgaat.
De verandering wordt stap voor stap ingevoerd. Online wordt het nieuwe logo snel zichtbaar. Op gebouwen en spullen gebeurt dat pas bij vervanging. De kikker zal dus nog een tijdje te zien zijn, maar verdwijnt langzaam uit beeld.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…