Foto via 112 Groningen
Agenten zijn in de nacht van zondag op maandag een pand binnengevallen aan de Rode Weeshuisstraat. De dienst laat aan RTV Noord weten dat deze actie weinig opleverde.
Er zouden tips zijn binnengekomen bij de politie over drugs in het pand. Daarom deed de politie, samen met de douane, een instap om een kijkje te nemen.
In het gebouw werd slechts een kleine hoeveelheid drugs aangetroffen voor eigen gebruik. Er zijn geen aanhoudingen verricht.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…