De Euroborg stroomt langzaam vol (foto: Wouter Holsappel)
Het veld van FC Groningen in de Euroborg staat op de derde plek van beste voetbalvelden in de eredivisie. Dat laat de Vereniging van Contractspelers (VVCS) weten.
De VVCS organiseert jaarlijks deze verkiezing. De aanvoerders van de achttien clubs in de eredivisie zijn de keuzeheren. Zij geven na afloop van een uitwedstrijd hun mening over de kwaliteit van het veld van de gastheren.
Feyenoord won de titel voor de elfde keer op rij. PSV is tweede. Het slechtste veld is volgens de aanvoerders dat van Fortuna Sittard.
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…