Foto: 112 Groningen
Na twee aanrijdingen bij de fietsoversteek op de Brailleweg onderzoeken de gemeente en aannemerscombinatie Herepoort of de verkeerslichten beter zichtbaar kunnen worden gemaakt.
Aanpak Ring Zuid laat vrijdagochtend weten dat de maatregelen bedoeld zijn voor auto’s die vanuit het centrum komen. Auto’s uit deze richting waren de afgelopen weken meermaals betrokken bij ongelukken met fietsers bij de oversteek. Zeker twee mensen raakten daarbij gewond.
GroenLinks in de gemeenteraad sprak vervolgens zorgen uit over de situatie en pleitte voor de terugkeer van de Amaliatunnel. Het is niet bekend of ook deze optie al op tafel ligt bij het gemeentebestuur.
Thermo Fisher, de Amerikaanse biofarmaceut met een vestiging aan de Zuiderweg in Hoogkerk, heeft zijn…
Kringloopwinkel GoudGoed is bijna een week geopend. Volgens manager van WerkPro Bastiaan van Vliet lopen…
Op de kruising tussen de Osloweg en de Gotenburgweg vond vrijdagmiddag een aanrijding plaats tussen…
De Forumbibliotheek in Selwerd is vrijdagochtend feestelijk heropend na een verbouwing van drie maanden. In…
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…