Foto via Groningen Bereikbaar
Op en rond Koningsdag, de drukste zaterdag van het jaar, rijden er extra (nacht)bussen in, van en naar Groningen. Vanuit Stad vertrekken extra bussen naar onder andere Emmen, Drachten en Winsum.
De extra bussen rijden van vrijdagavond 25 april tot en met zaterdag 26 april middernacht. Tijdens Koningsnacht rijden op ruim twintig buslijnen extra bussen naar evenementen. In de nacht van vrijdag op zaterdag rijden er 18 nachtbuslijnen. Op Koningsdag zelf worden er op meer dan twintig buslijnen extra ritten ingezet, vaak tot na middernacht. Ook in de nacht van zaterdag op zondag rijden er extra nachtbussen.
Er worden zo’n 70.000 reizigers verwacht, normaal zijn dat er 40.000 op een zaterdag. Meer informatie is te vinden op de website van Qbuzz.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…