Foto: Wesley Ferwerda. PKC'83/Team Amoeri - FC Marlene 2.
De zaalvoetballers van PKC’83/Team Amoeri kunnen de nacompetitie tegen degradatie nauwelijks meer ontlopen. De vrouwen van Drs Vijfje speelden gelijk.
PKC’83 verloor in de degradatiepoule van de eredivisie in eigen huis met 6-3 van FCK De Hommel. Met nog vier wedstrijden te gaan is de afstand tot de veilige vierde plek gegroeid naar elf punten.
Nacompetitie tegen degradatie lijkt daardoor het hoogst haalbare voor PKC. Directe degradatie is ook nog aan de orde. PKC moet Groene Ster, dat een punt minder heeft, onder zich zien te houden om dat te voorkomen. Scagha ’66 werd vrijdag de eerste degradant.
Drs. Vijfje
De vrouwen van Drs. Vijfje speelden thuis met 2-2 gelijk tegen ZVG Cagemax. Tessa Grashuis en Nouk van der Wal scoorden voor de Groninger studentes. Het was voor Vijfje de laatste wedstrijd. De overige clubs spelen nog een ronde.
Vijfje zakte naar de vierde plek in de eredivisie A en was al verzekerd van de play-offs voor het kampioenschap. De eerste tegenstander is nog niet bekend. De eerste ronde gaat over één wedstrijd.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…