Foto: Wijkagent Siard Heidanus via Twitter (@WA_Korrewegwijk)
Het Openbaar Ministerie verdenkt twee minderjarige jongens uit Groningen van betrokkenheid bij een gewelddadige overval op een telefoonwinkel aan de Overtoompassage in Papendrecht.
De twee veertienjarige jongens werden donderdag voorgeleid aan de rechter-commissaris, samen met een iets oudere (17) jongen uit Delfzijl. Alle drie blijven twee weken vastzitten. Eerder werden al drie andere jeugdige verdachten aangehouden. Zij komen wel uit de buurt van het Zuid-Hollandse dorp.
De overval waar de jongens uit Groningen van worden verdacht, vond op klaarlichte dag plaats op Valentijnsdag. De daders dreigden met een mes en maakten meerdere telefoons buit.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…