Categorieën: Nieuws

Persoon gewond bij conflict op Vismarkt

Bij een conflict op de Vismarkt is in de nacht van zaterdag op zondag een persoon gewond geraakt. Dat meldt een nieuwsfotograaf van 112groningen.nl.

De melding van een schermutseling kwam rond 05.10 uur binnen bij de hulpdiensten. “Ambulanceverpleegkundigen hebben één persoon behandeld die gewond was geraakt”, vertelt de fotograaf. “Het slachtoffer is na stabilisatie overgebracht naar het ziekenhuis.” Wat er zich precies heeft afgespeeld is onbekend. Volgens de fotograaf zou er mogelijk gestoken zijn, maar de politie kan dit nog niet bevestigen.

Wel is men een onderzoek gestart naar de toedracht. Op het moment van het conflict waren er veel mensen aanwezig op de Vismarkt. Met verschillende getuigen is gesproken. Mensen die meer informatie hebben, of in bezit zijn van camerabeelden, kunnen contact opnemen met de politie op telefoonnummer 0900 88 44.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Vooral bewolking en zo nu en dan neerslag tot na het weekend

De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…

1 uur geleden

FC Groningen wint op bezoek bij Excelsior voor het eerst sinds eind oktober

FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…

2 uur geleden

Forse dakbrand aan De Sitterstraat in Helpman (update)

De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…

3 uur geleden

Westelijk fietspad langs Petrus Campersingel blijft tot en met volgende week vrijdag dicht

Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…

3 uur geleden

Van Marum: ‘Alle huurders in bevingsgebied hebben dit jaar nog hun onderhoudsvergoeding’

Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…

4 uur geleden

Nominatie voor CU-vrijwilligersprijs ‘Barmhartige Samaritaan’ weer van start

Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…

5 uur geleden