Foto: Patrick Wind (112 Groningen)
Komende maandag, dinsdag en woensdagnacht zou een aantal bewoners van De Meeuwen en rond de noordoostzijde van het Julianaplein wel eens slecht in slaap kunnen komen. Aannemerscombinatie Herepoort gaat dan een aantal funderingspalen intrillen voor portalen boven de weg.
Bij de afrit Groningen-Centrum van de zuidelijke ringweg naar de Brailleweg wordt maandagavond gewerkt vanaf 20.00 uur. Een dag later worden de palen ingetrild bij de Máximaweg, ter hoogte van de ovonde met de Brailleweg. Aanpak Ring-Zuid denkt dat de aannemer op beide avonden voor middernacht klaar is.
Bij de afrit Groningen-Centrum wordt in de nacht van maandag op dinsdag de rest van de portalen afgemaakt. Bij de Maximaweg gebeurt dat in de nacht van woensdag op donderdag. Als het werk uitloopt, werken ze ook in de nacht van donderdag 27 op vrijdag 28 maart.
Vanwege deze en andere werkzaamheden aan de Máximaweg is de straat volgende week dicht.
Het intrillen van de palen boven de Europaweg gebeurt in de nacht van maandag op dinsdag vanaf 00.30 uur. Hier denkt Aanpak Ring-Zuid dat het werk om 04.00 uur klaar is. De nacht erna worden hier de bovenbouw en de borden geplaatst.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…