Categorieën: Nieuws

Camera’s leggen drugsoverdrachten vast rond Nieuwstad, drie verdachten opgepakt

De politie heeft maandag in en rond de Nieuwstad drie personen opgepakt. Zij worden verdacht van het plegen van drugshandel. Dat meldt de politie op sociale media.

De politie hield in dit deel van de binnenstad een actie gericht op het aanpakken van drugsdealers. “Mede met hulp van cameratoezicht hebben wij meerdere drugsoverdrachten waargenomen”, schrijft de politie. “We hebben drie verdachten aan kunnen houden op verdenking van drugshandel.” De camera’s in het gebied de Gele Loper, waar de Nieuwstad deel van uitmaakt, werden een maand geleden ingeschakeld. In de Gele Loper is veel overlast door drugsdeals, geweld, intimidatie en drankgebruik.

De actie van de politie was specifiek gericht om deze overlast aan te pakken. De komende tijd zullen er vaker dergelijke acties worden gehouden.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

10 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

14 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden