Foto: Joris van Tweel
De werkzaamheden bij het Hoofdstation lopen wederom vertraging op. Dat meldt Spoorbeheerder ProRail.
De treinvrije periode van 17 mei tot 7 juli gaat langer duren dan de 51 dagen waar ProRail op rekende. Volgens perswoordvoerder Mirjam de Witte heeft de aannemer meer tijd nodig voor de klus. Dat komt voornamelijk door een tekort aan monteurs.
Bovendien moet er extra werk worden verricht bij de Esperantotunnel. Daar dreigde enkele maanden geleden het spoor te verzakken door het wegspoelen van zand. Tenslotte duurt de renovatie van de historische perronoverkappingen langer dan verwacht.
Tijdens de treinvrije periode tussen 17 mei en 7 juli zou er hard gewerkt worden bij het hoofdstation. Doordat de sporen met elkaar verbonden worden kunnen de treinen vanuit Friesland doorrijden naar station Europapark.
ProRail verwacht waarschijnlijk volgende week meer duidelijkheid te kunnen geven over de treinvrije periode.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…