Foto: Rick ten Cate - tencatefotografie.nl
Weggebruikers moeten in de nacht van vrijdag op zaterdag en zaterdagochtend rekening houden met dichte mist. Voor de provincie Groningen geldt een ‘code geel’.
De waarschuwing geldt sinds vrijdagavond 23.00 uur. “In het noorden en oosten van het land komt verkeersbelemmerende mist voor met een zicht van tweehonderd meter of minder”, laat het KNMI rond middernacht weten. “De mist kan zich de komende uren verder uitbreiden.” Rond 01.00 uur werd op het KNMI-meetstation op Eelde een zicht van honderd meter gemeten.
Behalve voor Groningen geldt de waarschuwing ook voor Friesland, Drenthe, Noord-Holland, Overijssel en Gelderland. Code geel is van kracht tot 05.00 uur.
De lente is nog ver weg en een echte doorbraak van winterweer zit er voorlopig…
FC Groningen heeft voor het eerst sinds 25 oktober weer een wedstrijd gewonnen. Op bezoek…
De brandweer is vrijdagavond met meerdere eenheden uitgerukt naar de De Sitterstraat in Helpman om…
Het fietspad aan de westkant van de Petrus Campersingel is sinds afgelopen woensdag afgesloten. Dat…
Alle huurders in het Groningse aardbevingsgebied die hun toegezegde vergoeding voor achterstallig onderhoud aan hun…
Tot en met 15 december kunnen inwoners van de gemeente Groningen weer vrijwilligers en vrijwilligersorganisaties…