Foto: Rob Dammers - Wehl Arriva Wink 605, CC BY 2.0, https://commons.wikimedia.org/w/index.php?curid=115856122
Treinreizigers tussen Groningen en Leeuwarden hebben zaterdag een groot deel van de dag te kampen gehad met vertraging. Door een storing konden er geen sneltreinen rijden en reden de stoptreinen met vertraging.
De problemen ontstonden zaterdagochtend op het baanvak tussen Groningen en Zuidhorn. Volgens spoorbeheerder ProRail was er sprake van een seinstoring. Om die reden werden de sneltreinen van en naar de Friese hoofdstad uit de dienstregeling gehaald. De stoptreinen reden wel, maar reden gemiddeld met zo’n vijf minuten vertraging.
Een storingsploeg van de spoorbeheerder heeft de problemen weten te herstellen. Rond 16.15 uur reden de treinen weer volgens de dienstregeling.
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…
Vier deelnemers aan de Postcode Loterij in de Boerhaavelaan in Groningen hebben donderdag ieder 25.000…
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…