Archieffoto: Robert van der Veen - niekerknieuws.nl
Door een storing kunnen er dinsdagavond geen sneltreinen rijden tussen Groningen en Leeuwarden. Treinreizigers moeten rekening houden met vertraging.
De problemen ontstonden rond 19.00 uur. Ter hoogte van de Zuiderweg in Hoogkerk is er een storing ontstaan in een wissel. Om ruimte te maken in de dienstregeling is besloten om de sneltreinen te schrappen. De stoptreinen rijden wel, maar rijden met flinke vertragingen.
Een storingsploeg van ProRail is inmiddels aanwezig in Hoogkerk. Zij verwachten dat de problemen tot zeker 21.15 uur gaan duren.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…