Categorieën: Sport

Zeges voor Oranje Nassau en Velocitas in 1H

Zowel Oranje Nassau als Velocitas boekte vanmiddag een 4-1 zege en daarmee pakten beide clubs kostbare punten in de strijd om bij de onderste plekken vandaan te komen.

Bij Oranje Nassau-Buitenpost stond het een kwartier voor tijd nog 0-0. Daarna ging het aardig los qua goals. Rick Hansen opende in de 76′ minuut de score door een corner van dichtbij binnen te tikken. Daar mocht ON blij mee zijn want Buitenpost was de iets betere ploeg, zonder echt gevaarlijk te worden. De 1-0 werkte bevrijdend voor ON  want vijf minuten later stond het 2-0, Jonathan van Dorssen schoot op aangeven van Peter van Son de bal in de verre hoek binnen. Drie minuten later was het alweer raak, nu was Ruendel Martina succesvol, van Son was weer aangever, 3-0. In blessuretijd kwam Buitenpost via Roan van der Weij nog op 3-1 maar het slotakkoord was voor ON. Peter van Son bekroonde een prima wedstrijd met een mooi binnen geschoten vrije trap, 4-1, waarna de scheidsrechter gelijk affloot en ON een wat geflatteerde maar zeer welkome zege boekte. ON stijgt naar plek 8 met twee punten voorsprong op de eerste nacompetitieplek.

 

Eén plek onder ON met één punt minder staat Velocitas. Velo won vanmiddag met 1-4 bij hekkensluiter Roden. Robin van der Tuin zette Roden in de 13′ minuut op 1-0 maar nog voor rust stond Velocitas op voorsprong. Cass Pinas (20′) maakte gelijk en Kay Bootsma (45′) zette Velocitas uit een penalty op 1-2.  In de slotfase van de tweede helft beslisten Kay Bootsma en Thomas Bats de wedstrijd definitief in Velo voordeel.

Martijn Minnema

Recente berichten

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

10 seconden geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

18 minuten geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

51 minuten geleden

Aksel Cijntje (31) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…

1 uur geleden

Doorfietsroute Groningen – Ten Boer geopend

Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…

2 uur geleden

Hanze-studenten maken documentaire in Braziliaanse sloppenwijk

Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…

3 uur geleden