Foto: Patrick Wind (112 Groningen)
De Hereweg is vrijdagmiddag weer open gegaan voor het gemotoriseerde verkeer. Ook kreeg Groningen er een nieuwe weg bij. De Maximaweg. Die loopt tussen de rotonde bij de Brailleweg en de Hereweg.
De Hereweg was vanaf maandag 14 oktober afgesloten. Eerst werd het oude viaduct van de zuidelijke ringweg gesloopt en vervolgens werd de Hereweg rond die plek opnieuw aangelegd en heringericht.
Het was voor de bouwers soms flink aanpoten, want er viel veel regen de afgelopen twee maanden, waardoor de werkzaamheden bemoeilijkt werden.
Om dit allemaal te vieren wordt op de Papiermolenweg een kerstmarkt georganiseerd. Lokale ondernemers verkopen kerstspullen en lekkernijen. Aanpak Ring Zuid zorg voor gratis oliebollen en chocolademelk.
De kerstmarkt begint vrijdag (vandaag) om 16.00 uur en duurt nog tot 20.00 uur.
Alle werkzaamheden rond de zuidelijke ringweg zijn nog niet afgerond. Naar verwachting is dat in mei.
Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…
Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…
De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…
Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…
Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…
Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…