Foto: Gijs Bouman (112 Groningen)
Op de Hogelandsterweg (N997) bij Delfzijl vond dinsdagavond een ernstig verkeersongeval plaats waarbij twee auto’s betrokken waren. Bij het ongeluk raakte een 23-jarige bestuurder uit Groningen ernstig gewond.
Ook de andere betrokken bestuurder, een 50-jarige man uit de gemeente Eemsdelta, liep verwondingen op. Beide mannen werden met spoed naar het ziekenhuis gebracht voor medische behandeling.
De politie is een onderzoek gestart naar de oorzaak van het ongeval. De weg werd tijdelijk afgesloten om hulpdiensten ruimte te bieden en om sporenonderzoek uit te voeren.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…