Het laboratorium voor klinische pathologie van het Martini Ziekenhuis heeft tijdelijk zijn accreditatie verloren. De Raad voor Accreditatie (RvA) trok deze in, omdat het lab niet voldeed aan alle kwaliteitsnormen. Het ziekenhuis heeft nu zes maanden de tijd om verbeteringen door te voeren.
Het probleem ligt bij het kwaliteitsmanagementsysteem waarin processen worden beschreven, schrijven DvhN en RTV Noord. Volgens het Martini Ziekenhuis ging het mis door personele wisselingen, waardoor een belangrijk verbeterpunt niet op tijd werd opgepakt.
Het ziekenhuis benadrukt in reacties dat de patiëntenzorg en de kwaliteit van diagnoses nooit in gevaar zijn geweest. Het lab blijft operationeel en krijgt hulp van het UMCG om de systemen op orde te brengen. Als de problemen niet binnen de gestelde tijd zijn opgelost, kan de accreditatie definitief worden ingetrokken.
Catherine Sorgdrager wordt per 1 januari 2026 de nieuwe artistiek leider van Theater De Steeg.…
De N361 is vrijdagochtend afgesloten ter hoogte van Wetsinge vanwege een ongeluk. Daardoor ontstond flinke…
Het herstel van de Dorkwerderbrug gaat zeker nog enkele weken duren. Bij een inspectie heeft…
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…