De Expositielaan is van maandag 2 december 7.00 uur tot vrijdag 6 december 17.00 uur deels afgesloten. De Expositielaan is de weg achter Martiniplaza langs.
Volgende week worden daar bomen en struiken geplant. De weg is afgesloten vanaf de Paterswoldseweg tot de ingang van het Mercure Hotel. Het deel tussen het hotel en de Leonard Springerlaan blijft open.
Het fietspad dat onder het Vrijheidsplein door loopt, zou vrijdag 29 november weer open gaan. Door het slechte weer van de afgelopen week lopen de werkzaamheden minimaal een week uit.
Wanneer het nieuwe fietspad geopend is, hoeven fietsers en voetgangers niet meer de op- en afritten van de ringweg over te steken vanaf Corpus den Hoorn richting Martiniplaza of omgekeerd.
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…