Categorieën: Nieuws

Lange file op A7 en Ring-Zuid door botsing tussen meerdere auto’s

Een kop-staartbotsing op de A7 tussen het Stadspark en de afrit naar Westpoort zorgde dinsdagmiddag voor een flinke file. 

Het verkeer stond stil tussen de Europaweg en Hoogkerk over in totaal zeven kilometer. Automobilisten liepen daardoor tot een half uur vertraging op.

Vanwege het ongeluk werden twee rijstroken tijdelijk afgesloten. De betrokken auto’s raakten fors beschadigd door het ongeluk en moesten worden afgesleept. Een verpleegkundige op een ambulancemotor keek de inzittenden na. Het is niet bekend of zij letsel hebben opgelopen.

Tom Veenstra

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

47 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

2 uur geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

5 uur geleden