Categorieën: Nieuws

Forse rookontwikkeling bij brand in stapel pvc-buizen

Aan de West-Indischekade heeft in de nacht van zaterdag op zondag brand gewoed in een stapel pvc-buizen en kabels. Dat meldt nieuwsfotograaf Patrick Wind van 112groningen.nl.

De melding van de brand kwam rond 02.40 uur binnen waarop een tankautospuit naar de locatie werd gestuurd. “Het betrof een uitslaande brand waarbij de vlammen tot enkele meters hoog kwamen”, vertelt Wind. “Brandweerlieden hebben het vuur bedwongen met behulp van één straal hogedruk.” Volgens de fotograaf kwam er flink wat rook vrij. Dit leidde tot overlast op de nabijgelegen N370.

De brand kon snel onder controle worden gebracht. Desondanks is er flink wat schade ontstaan aan de buizen en kabels die op deze plek lagen opgeslagen. Over de oorzaak is niets bekend. Door de politie wordt hier onderzoek naar gedaan.

Foto: Patrick Wind – 112groningen.nl
Foto: Patrick Wind – 112groningen.nl
Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Auto rolt over de kop bij aanrijding op N370

Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…

9 uur geleden

Vrijdag bewolkt met een spatje regen

De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…

9 uur geleden

Gemeente werkt aan vlonder in Gorechtvijver

De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…

13 uur geleden

Ongeval op A28 richting Haren

Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…

13 uur geleden

File na kop-staartbotsing op A7 ter hoogte van Hoogkerk

Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…

13 uur geleden

Aksel Cijntje (43) helpt mensen met beperking op Curaçao aan sportmogelijkheden

Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…

14 uur geleden