Foto: Sezen Betaubun via ESNS
ESNS kondigde dinsdagmiddag 82 nieuwe acts aan die half januari naar Groningen komen voor een optreden op het festival.
ESNS voegt onder meer de Nederlandse acts Arp Frique & The Perpetual Singers, Baby Berserk en Bnnyhunna toe aan de line-up. Een volledig overzicht van alle nieuwe acts voor ESNS 2025 is hier te vinden.
Ook zijn er nieuwe lezingen aangekondigd voor de conferentie, waaronder een keynote van Alex Hardee van Wasserman Music die zijn carrière als manager toelicht. Andere panels gaan over actuele onderwerpen in de muziekindustrie, waaronder loyaliteit tussen artiesten en managers en de impact van technologie op de sector.
Met de nieuwe lijst van artiesten staan er nu 151 acts op de agenda voor de 39e editie van het vierdaagse showcasefestival en muziekconferentie. ESNS vindt plaats van 15 t/m 18 januari.
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 31-jarige…
Wethouder Philip Broeksma en gedeputeerde Erik Jan Bennema hebben donderdag samen het laatste deel van…
Vijf studenten van de Hanzehogeschool zijn naar Fortaleza in Brazilië gereisd om daar voor hun…
De 46-jarige Curt E. is veroordeeld tot tbs met dwangverpleging voor de moord op zijn…