Categorieën: Nieuws

Zondag zon en bewolking, komende dagen oplopende temperaturen

Het wordt de komende dagen warmer. Op zondag wisselen zon en bewolking elkaar af, de komende dagen krijgen we de zon vaker te zien en kan het op dinsdag mogelijk 27 of 28 graden gaan worden.

Zondag begint de dag met de kans op een bui. Weldra laat ook de zon zich zien. De rest van de dag blijft het droog en wisselen zon en bewolking elkaar af. Bij een zwakke wind uit noordwestelijke richting wordt het 20 of 21 graden. De nacht van zondag op maandag verloopt deels bewolkt. Het blijft droog. De minimumtemperatuur ligt rond de 12 of 13 graden.

Op maandag zijn de verschillen klein. Zon en bewolking wisselen elkaar af. Het blijft droog. De wind is zwak en komt uit zuidwestelijke richting, later draaiend naar het zuidoosten. Het wordt 22 of 23 graden. Dinsdag krijgt de zon alle ruimte. Het wordt 27 of 28 graden. Later op de dag is er kans op wat bewolking, maar het blijft dan wel droog.

Sebastiaan Scheffer

Recente berichten

Nieuwe delen van Doorfietsroute Leek–Groningen vanaf vandaag open

Vanaf deze vrijdag kunnen fietsers gebruikmaken van nieuwe stukken van de Doorfietsroute tussen Leek en…

16 minuten geleden

DJ Coco Coquelicot aangevallen op Ebbingebrug na avondje draaien

Cora Ziengs, beter bekend als DJ Coco Coquelicot in Stad, draait komende zaterdag niet op…

59 minuten geleden

18.000 krabbels voor veilige oversteek bij nieuwe Gerrit Krolbrug dinsdag aangeboden in Den Haag

De Fietsersbond en het Platform Gerrit Krolbrug bieden komende de petitie met 18.000 aan in…

2 uur geleden

Gomarus College en ROC Menso Alting openen nieuwe technieklokalen

Het Gomarus College en ROC Menso Alting hebben donderdag twee nieuwe onderwijsruimtes geopend, die leerlingen…

3 uur geleden

‘Groninger Museum stuurloos en in geldnood, steun van gemeente en provincie nodig’

Het Groninger Museum heeft geen duidelijk plan voor de toekomst, kampt met grote financiële zorgen…

3 uur geleden

Treinen moeten nog jaren langzamer rijden tussen Stad en Leeuwarden

Treinen tussen Groningen en Leeuwarden moeten nog jarenlang langzamer rijden bij Hardegarijp. Dat meldt spoorbeheerder…

4 uur geleden