Foto: 112 Groningen
De politie doet sinds dinsdagochtend onderzoek in een woning aan het Linnaeusplein in de Oosterparkwijk, waar een overleden vrouw is aangetroffen. De politie is bij Vries op zoek naar een mogelijke verdachte.
Agenten troffen de vrouw rond 10.30 uur aan in de woning. Ze was op dat moment al overleden. De politie laat weten dat de vrouw ‘onder verdachte omstandigheden’ is gevonden.
De dienst is direct een onderzoek gestart naar het overlijden en de omstandigheden waaronder de vrouw is overleden. Agenten doen forensisch onderzoek in de woning. In de omgeving vindt een buurtonderzoek plaats.
Ook even buiten Groningen is de politie dinsdagmiddag actief. Sinds het middaguur zoekt de politie met veel personeel en materieel rond de Eswal in Vries naar een verdachte persoon, die mogelijk betrokken is bij de dood van de vrouw. Daarbij worden onder meer speurhonden en helikopters ingezet.
Twee auto's zijn donderdagavond op elkaar geknald op de N370 tussen oprit Peizerweg en het…
De komende dagen is er veel bewolking met af en toe kans op lichte regen.…
De gemeente werkt op dit moment aan een vlonder in de Gorechtvijver in de Oosterparkwijk.…
Op de A28 tussen Groningen en Haren vond donderdag rond 17.45 uur een forse kop-staartbotsing…
Op de A7 ter hoogte van Hoogkerk vond donderdagavond een kop-staartaanrijding plaats tussen twee voertuigen.…
Sportmogelijkheden creëren voor mensen met een lichamelijke beperking. Dat is de missie van de 43-jarige…